VERTIKÁLNE TEXTILNÉ ŽALÚZIE

Vertikálne žalúzie sú moderným a elegantným interiérovým doplnkom ako v domácnostiach tak aj v kanceláriách.

Vertikálne žalúzie majú viacero výhod. Takisto sa nimi dajú dosiahnut zaujímavé priestorové a svetelné efekty. Majú veľmi jednoduchú a praktickú obsluhu ako aj udržiavanie. Taktiež majú antistatickú úpravu a vyznačujú sa stálosťou farby a tvaru.


Lamely ktoré majú šírku 125mm ponúkame v širokej farebnej škále v rôznych štrukturálnych podobách. Može sa skombinovať tiež viacero odtieňov, prípadne štruktúr avšak to už záleží na Vás a na vašej kreativite akú štruktúru a farbu si zvolíte. Vysoká kvalita komponentov, z ktorých sa tieto žalúzie vyrábajú, zaručuje vašu spokojnosť s týmto druhom zatieňovacieho systému.

 

HORIZNONTÁLNE ŽALÚZIE 


Sú výborným riešením ochrany proti slnečnému žiareniu, a taktiež ochránia aj Vaše súkromie. Môžete si vybrať zo širokej škály farebných odtieňov a podľa Vašej regulácie naklonenia lamiel dotvoríte elegantne Váš interiér. Výhodou našich žalúzií je dlhá životnosť, minimálna údržba a jednoduchá montáž na všetky typy okien. Všetky naše produkty sú vyrábané z kvalitných komponentov dovážaných napr. z Francúzska, Rakúska a Španielska.

PROFI LUX
Prevedenie žalúzie je len na texa pásik. Žalúzia nieje brzdená a je nutnéju po vyvážení zaistiť do držiaku retiazky. Retiazka je spojená spojkou. Lišty a komponenty iba v bielej farbe. Farebný výber je možný pri texa pásikoch, rebríčkoch a guľôčkovej retiazky. Pri týchto typoch je tiež možná imitácia dreva, ktorá je iba na vonkajšej strane horného profilu.

PROFI LUX celotieniace
Všetko je rovnaké s typom PROFI LUX, rozdiel je iba v prestrihu lamiel, čo poskytuje dokonalejšie tienenie.

PROFI LUX IMITÁCIA DREVA
Prevedenie žalúzie je len na texa pásik. Žalúzia nieje brzdená a je nutnéju po vyvážení zaistiť do držiaku retiazky. Retiazka je spojená spojkou. Možný je výber horného a dolného profilu a lamiel rôznych odtieňov imitácií dreva. Taktiež je možný farebný výber texa pásiku, rebríčkov a guľôčkovej retiazky.

PROFI LUX IMITÁCIA DREVA celotieniace
Všetko je rovnaké s typom PROFI LUX IMITÁCIA DREVA, rozdiel ja iba v prestrihu lamiel, čo poskytuje dokonalejšie tienenie.

IN PLASTIK s.r.o.
Andovce č. 497
941 23, Andovce
(Ukáž na mape)

Tel./fax: +421 35/6426271
+421 905 745 100
E-mail: info@inplastik.sk

 
 

DVERE | OKNÁ | GARAŽOVÉ BRÁNY | ROLETY | ŽALÚZIE | SIEŤKY | SKLO | KOVANIE