GARÁŽOVÉ BRÁNY

Popri práci spojenej s výrobou okien a dverí sa naša spoločnosť stretla tiež s požiadavkami a otázkami montáže garážových brán.

Vzhľadom na zameranie sa na požiadavky zákazníka, naša spoločnosť rozšírila portfólio ponúkaných produktov aj na garážové brány.

Momentálne ponúkame dva druhy garážových brán a to sekčné a rolovacie.

 

SEKCIONÁLNE GARÁŽOVÉ BRÁNY

Sekčné brány svojim dizajnom skrášľujú a dotvárajú celkový dojem Vášho domova. A tým samozrejme zvyšujú aj jehohodnotu.
Tepelnoizolačná ochrana nadovšetko:
Každá kvalitná garážová brána musí mať tepelnoizolačné vlastnosti. Krídlo brány je zložené z cca 50cm panelov, ktoré sa zalamujú a zasúvajú sa postupne pod strop na vodiacich lištách. Panely tejto brány sú vyrobené na mieru podľa vašich požiadaviek a predstáv z oceľových platní a zateplené sú 40mm hrubou vrstvou polyuretánu. Bezpečnosť a tepelnoizolačné vlastnosti týchto lamiel sú vynikajúce. Brána je zabezpečená štyrmi bočnými gumovými tesneniami a má vzduchotesné zatváranie. Panely sú ďalej zabezpečené tiež ochranou proti zaseknutiu telesa prípadne prstov v medzi lamelovom priestore.
Kvalitné základné materiály:
Kovanie je mimoriadne stabilné, vyrobené z kvalitnej točenej ocele. Ovládanie môže byť mechanické alebo pomocou motoru. Istotou je ľahké, tiché a bezpečné posúvanie v každom počasí vďaka oceľovým točeným strunám, ktoré majú nesmierne dlhú životnosť.
Bezpečné zatváranie:
Zvnútra aj z vonka je bezpečné zatváranie s cylindrickou vložkou a kľúčmi, ktoré môže byť v čiernom alebo chrómovom farebnom prevedení. 


ROLOVACIE  GARÁŽOVÉ BRÁNY

Krídlo brány sa skladá z cca 7 cm lamiel, ktoré sa navíjajú na bubon. Rolovacie brány sú výrobkom vhodným predovšetkým do zateplených garáží. Svojim konštrukčným riešením umožňujú použitie na také stavebné riešenia, ktoré by z mechanických dôvodov neumožnili použitie sekčnej brány. Krídlo brány sa skladá z cca 7 cm lamiel, ktoré sa navíjajú na bubon. Výhodou je maximálne využitie priestoru garáže či prevádzky bez nároku na väčšie stavebné úpravy. Tieto brány sa montujú buď z vnútornej strany za stavebný otvor, do stavebného otvoru alebo z vonkajšej strany za stavebný otvor, túto variabilitu montáže neumožňuje žiadny iný systém. Rolovacie brány sa skladajú oceľových alebo hliníkových lamiel s výplňou z polyuretánovej peny alebo bez výplne. Tieto tvoria pancier, ktorý je navíjaný do boxu. Rolovacie brány je možné vybaviť prevzdušňovacími alebo presvetľovacími lamelami. Proti vytiahnutiu sú zabezpečené bezpečnostnými pružinami.

MONTÁŽ GARAŽOVÝCH BRÁN


tesniaca guma

tesniaca guma na vrchnom panely

spojenie sekcií

gumené tesnenie na boky

gumené tesnenie na podlahe

IN PLASTIK s.r.o.
Andovce č. 497
941 23, Andovce
(Ukáž na mape)

Tel./fax: +421 35/6426271
+421 905 745 100
E-mail: info@inplastik.sk

 
 

DVERE | OKNÁ | GARAŽOVÉ BRÁNY | ROLETY | ŽALÚZIE | SIEŤKY | SKLO | KOVANIE